Kompiuterių užsiėmimai

 TEMA1
Skaitmeninė fotografija ir fotomontažas mokiniams (www.gimp.org):
skaitmeninės fotografijos pagrindai, grafinis išdėstymas (layouts), redagavimas, montažas ir kt.

Aprašymas: užsiėmimų metu mokiniai bus supažindinami su kompiuterinės fotografijos ir foto-montažo pagrindais. Atliks savarankiškus darbus montuojant bei redaguojant įvarius grafinius paveikslėlius, taip pat bus mokomi skaitmeninės fotografijos pagrindų ir principų.
Pvz.1:

Pvz.2:

Pvz.3:Dėl kompiuterių užsiėmimų

TEMA2 [K2]
Internetinių svetainių kūrimas – “Susikurk SAVO svetainę!”:
dizainas, grafika, informacijos atvaizdavimas.
 

Aprašymas: užsiėmimų metu mokiniai bus supažindinami su interneto svetainių kūrimo, dizaino ir saugumo principais.Kiekviena pamoka yra orientuota į praktinį taikymą, asmeninius mokinių sugebėjimu, poreikius. Supažindinama su tinklalapių kūrimo subtilybėmis, nurodomos potencialios klaidos ir kaip jų išvengti. Kiekviena pamoka gausiai iliustruojama pavyzdžiais. Mokiniai praktiškai supažindinami su tinklalapių kūrimo ypatumais: nurodomos potencialios klaidos ir kaip jų išvengti, aiškinama informacijos apsauga nuo nesankcionuotų prieigų ir pan.


Tema apima: HTML (HyperText Markup Language) ir CSS (Cascading Style Sheets) technologijas.

Lyginant su vidurinės mokyklos informatikos programa šis kursas orientuotas į gilesnį, profesionalesnį pažinimą. Labiau pažengusieji mokiniai galės tobulėti toliau – JavaSript, PHP, MySQL.

Išklausę pamokų ciklą mokiniai įgis teorinių žinių bei praktinių įgūdžių, leidžiančių kurti asmeninius tinklalapius. Detaliau žr. užsiėmimų temas: Svetainių kūrimo užsiėmimai
 
 
 
TEMA3
Programavimo pagrindai„MANO sukurtas mini žaidimas!
objektai, judėjimas, grafika, logikos elementai žaidimų kūrimo principai. 
Aprašymas: užsiėmimų metu mokiniai bus supažindinami su įvairiomis žaidimų kūrimo technologijomis ir įgys Visual Basic programavimo kalbos pagrindus. Mokiniai išmoks įdomybių, pvz.: Atvirutės kūrimas (velykinės, kalėdinės ar kt.), susipažins su judančia animacija, Flash technologijomis ir pan.
 
Tema apima: Visual Basic programavimo technologijas. 

Išklausę pamokų ciklą mokiniai įgis teorinių žinių bei praktinių programavimo įgūdžių. Detaliau žr. užsėmimų temas: Programavimo pagrindų užsiėmimai